Kariera

Oferty Pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma KaDOM ogłasza nabór do pracy.
Stanowisko: Agent Nieruchomości / Specjalista ds. Nieruchomości
Rejon pracy: Warszawa
Zakres Obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych nieruchomości przeznaczonych na wynajem lub do sprzedaży;
- Tworzenie opisów ofert oraz prezentacja nieruchomości zainteresowanym klientom;
- Kompletowanie dokumentów i udział w zawieraniu transakcji;
- Budowanie trwałych relacji z klientami.

Oferujemy:
- Wysokie wynagrodzenie prowizyjne (zarobki zaczynające się od 4000 PLN netto miesięcznie) rozliczanie następuje po każdej transakcji.
- Premie uznaniowe uzależnione od wyników (od 500 PLN netto miesięcznie)
- Nienormowany czas pracy;
- Możliwość wykonywania pracy w domu;
- Szkolenia;
- Wyposażenie niezbędne do pracy.

Oczekujemy
- Wykształcenie minimum średnie;
- Chęci do pracy;
- Wysoka kultura osobista;
- Komunikatywność;
- Uczciwość;
- Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Co nas wyróżnia?
- Brak targetów finansowych do osiągnięcia (decydujesz ile chcesz zarobić);
- Profesjonalne wsparcie dla początkujących;
- Rozliczanie prowizji następuje po każdej transakcji ( nie musisz czekać na swoja prowizję )

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email: praca@kadom.com.pl
Proszę do CV dodać klauzulę "Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez KaDOM danych osobowych w celach rekrutacyjnych.